#

KERBAL SPACE PROGRAM 1.12 GÜNCELLEMESİ

1.12 güncellemesi olan “On final approach” KSP’nin son güncellemesi oldu. Geliştiriciler bu güncellemede önemli şeyler ekleyip artık dikkatlerini tamamen KSP 2 üzerine verdiler. KSP’nin artık başka güncelleme almayacak olması mod üreticilerinin yeni modlar üzerinde çalışmasına imkan tanıyacak, bu güncellemede gelen yenilikleri hep beraber inceleyelim.

Manevra Yapım Uygulaması:

Manevra yapım uygulaması sayesinde KSP’yi artık herkes oynayabilir, yetenekli oyuncuların yeteneksizlerden ayrıldığı nokta olan gezegenlere veya uydulara gidiş ateşlemelerini planlamak artık bu güncelleme sayesinde çok kolay oldu! Sağ tarafta bulunan bir düğme aracılığı ile manevra yapım penceresini açıp istediğiniz gezegeni seçerek otomatik olarak manevra oluşturabilirsiniz. Az yakıtla en uzak mesafelere gitmek için gereken manevralar artık tek tık uzağınızda!

Alarm Uygulaması:

Alarm uygulaması sizi manevra noktaları, yörüngedeki bazı önemli konumlar, çekim alanı giriş çıkışları veya kendinizin belirlediği zaman gelince bir alarm sesi çalarak uyaracak. Sizi uyarmasını istediği noktalara alarm kurmanız yeterli. Bu uygulama, aynı anda birden fazla görev yaparken hepsinin yapacağı hareketleri belli bir sisteme oturtup sizi rahat ettirmek için eklendi!

Yeni Güneş Panelleri:

İkişer adet yuvarlak ve düz güneş paneli eklendi, açık ve kapalı hallerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

KSP’nin 10. Yılına Özel Havaifişekler:

KSP 10. Yılını havaifişek güncellemesi getirerek kutluyor! Bu havaifişekler oldukça modifiye edilebilir; rengini, şeklini, büyüklüğünü, saçılma değerini, patlama süresini, yüksekliğini ve efektlerini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

  1. Abdulrezzak turunçgil says:

    Demek koooskoca ksp nin son güncellemesi yapıldı ve SQUAD tarafından terk edildi.Agabe