Uzay Çağında Bir Websiteye Hoş Geldiniz. Daha Fazla İçerik İçin Bizi Sosyal Mecralardan Takip Edebilirsiniz.

Uzay Çağında Bir Vadi

Uzay Çağında Yolculuk olarak, bir önceki yıl düzenlediğimiz “Uzay Günleri: Artemis” etkinliğine takiben yeni bir etkinlikle karşınızdayız: Uzay Çağında Bir Vadi.

Etkinliğimize Türk uzay sektöründen pek çok önemli isim ve şirket katılacak olmakla beraber etkinlik sektörün genç girişimcilerine ve ilgili öğrenci takımlarına (roket, uydu veya rover vb) veya kulüplerine (uzay kulübü veya astronomi kulübü vb) de sahne sunacak . Etkinlik 13-14 Nisan tarihlerinde, adından da anlaşılabileceği üzere Bilişim Vadisi’nde düzenlenecek.

Etkinlik Formatı Üzerine

Etkinliğimiz oldukça heyecan verici 3 ana formata sahip. Bunlardan ilki Paneller. Uzay sektöründen pek çok önemli ve bilgili kişi, fuaye alanı içerisinde bulunan 230 kişilik konferans salonunda çeşitli panellerde bir araya gelecek. Konuşma yapacak panelistler kesinleştiği zaman yazımızı güncelleyeceğiz.

İkinci ana formatımız fuaye ve sergi alanı. Uzay şirketlerinden, sektör girişimlerine ve öğrenci takımlarına kadar pek çok ekip, etkinliğimizin fuaye alanında stant açacak. Bu stantlarda ekipler, son çalışmalarına dair bilgiler verecek ve gerçek yada maket olmak üzere teknolojilerini sergileyecek.

Üçüncü ana format ise toplantılar. Alan içerisinde bulunan toplantı salonları ile şirket ve takımların birbirleri ile görüşmelerini, yeni işbirlikleri ortaya çıkarmasını istiyoruz.

Nasıl Katılabilirim?

Etkinliğimize birey, takım veya şirket olarak katılım sağlayabilirsiniz. Bunun için vadi.uzaycaginda.com sitemize giderek yaptırmanız gerekiyor. Her hangi bir kayıt ücreti bulunmamaktadır.

Ulaşım

Etkinlik Gebze/Kocaeli sınırları içerisinde kalan Bilişim Vadisi’nin Eren Bülbül Konferans Salonu‘nda olacaktır. İl içi iletişim için 305 veya 490 numaralı hatlar kullanabilirsiniz.

Paneller ve Konuşmacılar

Panelistlerin kesinleşmesiyle beraber bu bölüm güncellenecek olup etkinlik panellerinin konuları, tarihleri ve saatleri aşağıdaki gibidir.

1. PanelTürkiye’nin Uzay Roketi Çalışmaları13 Nisan10.30 – 12.00
2. PanelTürkiye’nin Uydu Çalışmaları13 Nisan14.00 – 15.30
3. PanelTürkiye’nin Astronomi Çalışmaları14 Nisan10.30 – 12.00
4. PanelTürkiye’nin Ay Görevleri14 Nisan14.00 – 15.30

Stantlar

Yazımızın bu kısmı, konunun kesinleşmesi ile güncellenecektir.

Etkinlik Websitesi

Daha fazla bilgi, görsel ve merak ettiğiniz konular için etkinlik websitemizi ziyaret edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir