Ekiple Tanış

Uzay Çağında Yolculuk Ekibi

Oğuz Özkan

Selamlar, ben Oğuz Özkan. Gebze Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü öğrencisiyim. Uzay Çağında Yolculuk Bilim İletişim Platformunun kurucularındanım. Aktif olarak İletişim ve Organizasyon ekibindeyim. Aynı zamanda Website yönetimiyle ilgileniyorum.

Doğukan Koçoğlu

Merhabalar, ben Uzay Çağında Yolculuk Bilim İletişim Platformunun kurucularından Doğukan Koçoğlu. Konya Selçuk Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak Youtube içeriklerinden sorumluyum. Aynı zamanda İletişim ve Organizasyon ekibinde yer alıyorum.

Oğuz Kaan Oğuz

Selamlar, ben Uzay Çağında Yolculuk Bilim İletişim Platformunun kurucularından Oğuz Kaan Oğuz. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Derslerimden vakit buldukça canlı yayınlara ve toplantılara katılıyorum.

Anıl Anayurt

Merhabalar, ben Uzay Çağında Yolculuk Bilim İletişim Platformundan Anıl Anayurt. İstanbul’da yaşayan bir lise öğrencisiyim. Aktif olarak üniversite sınavına hazırlanıyorum. Aynı zamanda İletişim ve Organizasyon ekibinde yer alıyorum.

Beyza Katıçelik

Selamlar, ben Uzay Çağında Yolculuk Bilim İletişim Platformundan Beyza Katicelik. Aktif olarak websitenin içeriklerinden sorumluyum ve vakit buldukça canlı yayınlara katılıyorum.

Dorahan Karaköse

Merhabalar, ben Uzay Çağında Yolculuk Bilim İletişim Platformundan Dorahan Karaköse. Vakit buldukça canlı yayınlara ve toplantılara katılıyorum. Ayrıca Bateri çalıyorum ve ekibin müziklerini yapıyorum.

Emir Han Bulut

Selamlar, ben Uzay Çağında Yolculuk Bilim İletişim Platformundan Emir Han Bulut, İstanbul’da yaşayan bir lise öğrencisiyim. Aktif olarak Üniversite sınavına hazırlanıyorum 🙂

Kutay Çağlayan

Merhabalar, ben Uzay Çağında Yolculuk Bilim İletişim Platformundan Kutay Çağlayan. Manisa’da yaşayan bir lise öğrencisiyim. Aktif olarak video metin yazarlığıyla ilgileniyorum. Aynı zamanda canlı yayınlara katılıyorum.

Mehmet Gümüş

Selamlar, ben Uzay Çağında Yolculuk Bilim İletişim Platformundan Mehmet Gümüş. Aktif olarak sosyal medya ekibinde yer alıyorum.

Muhammed Saki

Merhabalar, ben Uzay Çağında Yolculuk Bilim İletişim Platformundan Muhammed Saki. İstanbul’da yaşayan bir lise öğrencisiyim ve üniversite sınavına hazırlanıyorum. Aktif olarak sosyal medya ve website ekibinde yer alıyorum.